Privacy Policy

Bu gizlilik ilkeleri CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz,güncelleyebilmeniz mümkündür.

CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi,coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesinde kullanılmaktadır.

CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız."linkine tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bir başka üyenin/ ya da CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesi haricinde herhangi bir kişi ya da kuruluşun sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Resmi makamlardan gelecek talepler bu hükmün istisnasıdır. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Bu siteyi kullanarak CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Şirket yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz

CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ internet sistemimize üye olurken tarafınızdan talep etmiş olduğumuz bilgiler ve rezervasyon sırasında aldığımız kredi kartı bilgileriniz, çok güçlü SSL(Secured Sockets Layer) ile güven altındadır.Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir. Bu sayede yapmış olacağınız alışveriş güvenlidir.

CAPPADOCİA ATS TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim


Adres: YUKARI MAH. ATATÜRK BLV. NO: 67 İÇ KAPI NO: 1 UÇHİSAR BELDESİ/ MERKEZ/ NEVŞEHİR / Türkiye
Tel: +90 (533) 159 77 50 - +90 (545) 274 00 50
E-Posta: info@lilydocia.com

Messages {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}